Kontakt oss
- Hjemmeside:
- http://www.pmp-eyecare.com
- E-post:
- postpmp-synskirurgi.no
- Hovednummer:
- 976 58 664
- Besøksadresse:
-
Kongsgata 10
4005 Stavanger - Postadresse:
-
Kongsgata 10
4005 Stavanger
Informasjon
Velkommen til PMP Eyecare
Vi har åpent og tar imot deg på en trygg og sikker måte i våre lokaler i Stavanger Sentrum. Vi utfører trygg og langvarig laserbehandling for nærsynthet, langsynthet, hornhinneskjevhet og alderssyn med dagens mest avanserte maskiner. Ta kontakt med oss på post@pmp-eyecare.com for en uforpliktende forundersøkelse.
PMP Eyecare, spesialist i øyesykdommer
Alderstilpasset synskorreksjon med laser
Som alternativ til briller eller kontaktlinser tilbyr vi laserkorreksjon av nærsynthet, langsynthet, skjeve hornhinner samt alderssyn (lesebrillebehov) med femtosecond LASIK teknologi fra Carl Zeiss i våre lokaler i Stavanger. Dette er en metode med meget høy presisjon og sikkerhet som gir hurtig gjenvinning av synet etter operasjonen. De fleste kan se godt på både nært og på avstand samme kveld og man kan normalt sett kjøre bil og gå på jobb dagen etter behandlingen.
Spesialist i øyesykdommmer
Før en eventuell øyelaserbehandling, undersøkes øynene dine nøye av lege og spesialist i øyesykdommer Dr. Petter Montagu-Pettersen og optometrist Stian Henningsen i Stavanger. Øynene blir sjekket for eventuelle øyesykdommer og grå stær. Brillestyrken laseren skal korrigere synet etter blir nøye målt ut med moderne undersøkelsesutstyr fra Carl Zeiss og Huvitz.
Foretaksinformasjon
PMP Eyecare har organisasjonsnummeret 991767150.